Ürün Teşhir ve Satış Standı Üretimi

Stand üretimi, tasarım ve üretim hizmetlerinin belli disiplinler çerçevesinde uyum içerisinde çalıştığı bir faaliyettir. Bu çözüm ortaklığında ürün teşhir standı tasarımlarının üretim yeteneklerinin göz önünde bulundurularak tasarlanması önemlidir. Üretim aşamasında da yeniliğe, etkileyiciliğe ve ihtiyacı karşılamaya yönelik tasarlanan standların tasarlanmış hallerine en yakın biçimde hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Fuar ve Aktivite Stand Tasarım ve Üretimi

Stand tasarımı fuarlarda firmaların marka yüzünü temsil etmesi ve standa ziyaretçi çekmesi açısından oldukça önemlidir. Fuar Standı fuarlardaki büyüklüğü ve tasarımı ile firmanın önemi ve ürün kimliği ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle standlar imkânlar elverdiği kadar kusursuz olmalı ve ziyaretçilerin tüm duyularına hitap edecek şekilde tasarlanmalıdır.

Mağaza Konsept Projelendirme

Mağaza tasarımınız müşterilerinizde oluşturacağınız algı bakımından son derece önemli. Kurumsal imajınızı etkileyen ve görsel açıdan insanların sizi tercih etmesini sağlayacak dekorasyon önerilerini size sunabiliriz.

Mağaza tasarımında en önemli noktalardan biri markanıza uygun bir kullanışlı konsept yaratmaktır. Kullanışlı konsept nedir? Güncel ve aktif olan mağazalarda zaman zaman vitrinler değişir, ürünler değişir, sezonlar değişir. Fakat genellikle değişmeyen bir şey vardır o da mağazanızın temel dekorasyonudur. Duvarlarınız ve temel dekorasyonunuz nadiren değişikliğe uğrar ve buralarda yapılan değişiklikler daha genel değişikliklerdir.

Anahtar Teslimi Mağaza Uygulama

Dekorasyon tadilat ve anahtar teslimi uygulamalarda iş alındıktan sonra bütün detaylar aslında tasarımlara bağlıdır. Mağaza dekorasyon kalemleri diğer dekorasyon uygulamalarına göre daha geniş ve daha fazladır. Bu nedenle mağaza dekorasyonları sıra ile ve bitire bitire gidilecek bir uygulamadır. Mağaza dekorasyonu mutlaka işinizi yansıtmalı ve yaptığınız alana hizmet etmelidir. Önemli olan çok maliyetli yapmak değil önemli olan dekorasyon uygulamasını kombine etmek ve uyum sağlamaktır.

Anahtar teslim mağaza projeleri için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Cephe Giydirme

Giydirme cephe daha çok yüksek binalarda uygulanır. Binaların prestijli olmasını sağlar. Bu uygulama için mimar, mühendis gibi uzman kişiler gerçekleştirildiğinden sıradan tasarımlardan farklıdır. Giydirme cepheler binanın görünümünü estetik açıdan güzelleştirir. Ayrıca yağmur gibi çevresel etmenlerden binayı korur ve dışarıdaki gürültüden daha az etkilenilmesini sağlar. Uzun yıllar kullanılsa bile yapı bozuklukları yaşanmaz ve renk solması gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. En çok da tasarruf ve yalıtım sağlamasından dolayı tercih sebebidir.

Türkiye ve Uluslararası Uygulama Hizmetleri

Pozitif Reklam olarak sunduğumuz, kurumsal cephe giydirme, ürün teşhir ve satış standı, mağaza konsept projeleri ve tüm reklamcılık uygulamalarımızı sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmadan uluslararası tüm ülkelerde sunmaktayız. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.